O plese

III. PLES MĚSTA je naplánován na 23.02.2019

------

Statutární město České Budějovice a jeho společnosti Jihočeské divadlo p. o., Dopravní podnik města ČB a. s., Teplárna ČB a. s., Lesy a rybníky města ČB s. r. o., Sportovní zařízení města ČB p. o., SPRÁVA DOMŮ s. r. o. pořádají II. PLES MĚSTA – 24. února 2018,  v DK Metropol od 20:00 h.

Radniční bál, na který jste byli po dlouhé roky zvyklí, se proměnil.  Již v roce 2017  jej nahradil  nový taneční večer nazvaný Ples města, který založil novou tradici městského plesu. Na přípravách večera se podílí i prezentují organizace a podniky vlastněné městem České Budějovice, jež jsou uvedené výše. Věříme, že se nám podařil opět připravit zajímavý program, složený převážně z uměleckých souborů Jihočeského divadla a jeho přátel a spolupracovníků. Rovněž je připravena mimořádně zajímavá tombola, o kterou soutěží každá zakoupená vstupenka.

Večer se ponese v náladě 100. výročí založení České republiky, resp. Československa.  Čeká  Vás špičkový swingový orchestr s hudbou 20.a 30.let 20.století, tématický fotokoutek, výzdoba.


Vstupenky v ceně 450 Kč a 400 Kč  lze zakoupit v síti www.cbsystem.cz

Created by Bratři webu